Profesionálne servisné služby

Servisný partneri Bosch Car Service používajú modernú diagnosticku techniku, dielenské vybavenie, montujú kvalitné náhradné diely Bosch, skúsení automechanici podstupujú pravidelné technické školenia a systémovo spolupracujú s firmou Bosch, aby technické novinky a zmeny v autoopravárenstve získavali z prvej ruky.

 • Servisné prehliadky
 • Diagnostika
 • Opravy motov
 • Autoelektro-servis
 • Testovanie a čistenie benzínových vstrekovačov
 • Opravy brzd
 • Opravy podvozkou a riadeni
 • 3D Geometria
 • Servis a oprava klimatizácií, Dezinfekcia priamo na výparnik+ ozonová dezinfekcia
 • Opravujeme  a montujeme elektrické zariadenia ako sú alternátory, štartéry...
 • Montážne a servisné stredisko WEBASTO
 • Ťažné zariadenia
 • Montáž a servis komfortných systémov:
 • centralne zamykani
 • dialkove ovladanie
 • hands-free
 • parkovacie asistenty
 • led-denné svietenie
 • audio-video

Dodatočná montáž nezávislého kúrenia

Dodatočná montáž nezávislého kúrenia

Už žiadne škrabanie námrazy. Nastúpte do príjemne vyhriateho auta a vychutnajte si výhody nezávislého kúrenia Webasto.

Možnosť sústruženia kotúčou priamo na vozidle

Možnosť sústruženia kotúčou priamo na vozidle

Ekonomicky výhodná varianta pre opravy bŕzd

Testovanie benzínových vstrekovačov

Testovanie benzínových vstrekovačov

Servis motora

Z technického hľadiska sú moderné automobily stále sofistikovanejšie, a tak predstavujú pre autoservisy neustálu výzvu a tlak na zdokonaľovanie svojho know-how. Sieť Bosch Car Service disponuje všetkými potrebnými znalosťami a najmodernejším diagnostickým vybavením pre kontrolu a servis všetkých komponentov zážihových, vznetových, ale aj elektrických a hybridných pohonných sústav.

> Výmena olejov a filtrov
> Hybridné a elektrické vozidlá
> Diagnostika motora
> Diesel servis

Servis brzdovej sústavy

Perfektne fungujúci brzdový systém je dôležitý nielen pre vás, ale aj pre všetkých ostatných účastníkov dopravy. Zostaňte v bezpečí a nechajte si pravidelne kontrolovať všetky komponenty brzdového systému, opotrebovateľné diely a komponenty asistenčných bezpečnostných systémov. V prípade potreby si dohovorte schôdzku s najbližším autoservisom siete Bosch Car Service pomocou nášho vyhľadávača.

> Servis a údržba brzdových systémov
> Diagnostika bezpečnostných systémov

Servis skiel

Perfektný stav skiel vášho vozidla je dôležitou súčasťou bezpečnosti a aj najmenšie poškodenie môže navodiť vážnu situáciu. Dbajte o sklá pravidelnou údržbou prípadne požiadajte odborníkov v autoservise Bosch Car Service.

> Na servisný balíček

Servis elektrickej sústavy

Najmä za chladného počasia je častým javom nesprávnej funkcie štartéra. Najčastejšou príčinou je slabý akumulátor alebo problémy s elektrickým systémom vozidla. V dnešných vozidlách sa čím ďalej častejšie vyskytuje aj systém Start/Stop, ktorého prípadné poruchy je schopný opraviť len odborne vyškolený a najmodernejšími systémami vybavený autoservis.

> Servis akumulátorov
> Diagnostika elektroniky
> Start/Stop systém

Inšpekcie a kontroly

Pravidelná kontrola a údržba vozidla je jediným spôsobom včasného zistenia akýchkoľvek ťažkostí a včasnej odbornej opravy. Tým zaistíte väčšiu bezpečnosť ľuďom vnútri a zvonku vozidla a takisto zachováte väčšiu hodnotu vozidla pri jeho budúcom predaji. Bosch Car Service môže ponúknuť nielen sezónnu údržbu a opravy, ale aj univerzálne balíčky služieb pre každý typ vozidla – bez straty záruky výrobcu.

> Technická kontrola, emisie
> Kontrola bezpečnej jazdy
> Kontrola so zachovaním záruky
> 10 bodová kontrola
> Preberacia kontrola
> Jarná kontrola
> Kontrola pred dovolenkou
> Kontrola pred zimou

Test svetlometov

Viac ako polovica vozidiel na ceste mala vážne nedostatky v systéme osvetlenia. Vidieť a byť videný – to sú životne dôležité argumenty v cestnej premávke. Pokiaľ chcete byť vždy v bezpečí, je vhodné nechať si svetlá svojho auta v pravidelných intervaloch kontrolovať v odbornom autoservise, len tak budete ideálne pripravení na zvládnutie krízových situácií za zhoršenej viditeľnosti.

> Na servisný balíček

Pneuservis

Bosch Car Service ponúka plnohodnotný pneuservis – od poradenstva pri nákupe, po montáž a výmenu letných a zimných pneumatík. V záujme prevencie jednostranného opotrebenia pneumatík vždy vykonávame kontrolu a podľa potreby aj nastavenie geometrie kolies vášho vozidla . V prípade potreby môžeme skladovať pneumatiky, vyvažovať kolesá, kontrolovať ich nahustenie a hĺbku vzorky – tým umožníme bezpečnú jazdu bez ohľadu na počasie.

> Na servisný balíček

Servis mechaniky

Väčšinu nehôd spôsobujú vozidla staršie ako 10 rokov s viac ako 150 000 najazdenými kilometrami. Mechanické súčasti v takých prípadoch už často svoje funkcie 100% nezvládajú. V týchto situáciách sa môžete spoľahnúť na vyškolený personál Bosch Car Service, ktorý dá všetko opäť do poriadku. Bohaté znalosti v spojení s najnovšími diagnostickými zariadeniami zaručujú rýchlu identifikáciu problému s výmenou všetkých chybných komponentov za náhradné diely v kvalite pre prvovýbavu.

> Na servisný balíček

Klima servis

Klimatizácia sa stala štandardným vybavením vo väčšine moderných áut, pretože vďaka nej je jazda pohodlnejšia a bezpečnejšia za každého počasia. To isté možno povedať o dovybavení nezávislým kúrením. Odborníci Bosch Car Service vám veľmi radi nainštalujú tieto systémy do vášho vozidla. A samozrejme sa môžete spoľahnúť na odbornú údržbu, opravy a čistenie na zaistenie komfortu a pohodlia pre všetkých cestujúcich vo vozidle.

> Na servisný balíček